RADIO7

#добреналаштоване

Австрія готується посилити охорону кордону через рішення Німеччини про долю мігрантів

Австрія готується посилити охорону кордону через рішення Німеччини про долю мігрантів

Австрія готується посилити охорону своїх кордонів через мігрантів після досягнення компромісу про долю біженців в Німеччині.

“Ця угода спонукає нас вжити заходів для запобігання негативним наслідкам для Австрії та її населення”, – заявив австрійський канцлер Себастьян Курц, пише Reuters.

Він додав, що уряд Австрії підготовлений, зокрема, для вжиття заходів щодо захисту південних кордонів.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель і глава МВС країни Хорст Зєєхофер досягли компромісу в питанні долі нелегальних мігрантів, які зареєстровані в ЄС, але не мають права перебувати на території Німеччини, оскільки не отримали офіційного притулку.

Передбачається, що на кордоні з Австрією для нелегалів будуть створені так звані “транзитні зони” з екстериторіальним статусом. Там біженці залишатимуться аж до моменту, коли буде прийнято рішення, чи залишати їх в Німеччині або висилати назад в країну реєстрації.

В останній місяць проблема нелегальних мігрантів спричинила політичну кризу в Євросоюзі. Австрія та Італія різко виступають проти біженців. Представники цих двох країн, а також Німеччини та Франції, зібралися на позаплановий екстрений саміт з питань міграції, однак дійти згоди з питань біженців не вдалося .

Джерело: https://nv.ua/ukr/

Leave a Reply