RADIO7

#добреналаштоване

Аваков заявив про причетність Росії до нападу на табір ромів у Львівській області

Аваков заявив про причетність Росії до нападу на табір ромів у Львівській області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про те, що напад підлітків на табір ромів у Львівській області було “інспіровано з РФ”.

Міністр наголосив, що виконавцями злочину були українці, передає Інтерфакс-Україна.

“Аналітики кіберполіції нам показують копію цього сайту РФ, цей сайт відкрили та адміністрували у Львівській, Харківській, Київській та ще в одній області. Звідки це прийшло? Так, інспірували звідти, але тут-то брали участь наші”, – заявив Аваков.

Нагадаємо, в ніч на 24 червня на околицях Львова стався напад на табір ромів, внаслідок якого загинув 24-річний чоловік. Ще четверо – двоє 19-річних юнаків, 30-річна жінка і 10-річна дитина – отримали поранення.

Виконавців нападу затримала поліція – ними виявилася група підлітків у віці 16-17 років (за різними версіями від семи до дев’яти осіб). Затримали також 20-річного організатора злочину. Затримані підлітки заявили, що є членами організації Твереза і зла молодь. Згідно з інформацією ЗМІ, ця організація відверто неонацистська.

Напад викликав обурення у ЄС. На нього відреагувало також посольство США в Україні, закликавши притягнути винних до відповідальності.

Джерело: https://nv.ua/ukr/

Leave a Reply