RADIO7

#добреналаштоване

Атріум Закарпатської ОДА перетворився на медове містечко

Атріум Закарпатської ОДА перетворився на медове містечко

Галузеві спілки пасічників та бджолярів за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації 10-12 лютого 2019 року провели ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Збереження та репродукція карпатських бджіл”.

На конференцію запросили гостей з Молдови, Румунії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Німеччини, України, Білорусі та ін. Також атріум Закарпатської ОДА перетворився на справжнє медове містечко.

Тут представлені медові продукти, одяг та атрибутика для бджолярства, яку презентують більше десятка фахівців з усієї країни. Дружина волинського бджоляра Антона Шотіка — Марія — навчилася виготовляти із воску, пилкута маточного молочка медову косметику. За свою оригінальну продукцію жінка навіть здобула титул «Медова княгиня України» на Всеукраїнському медовому чемпіонаті.

Будь–які креми та лосьйони, які ми наносимо на шкіру, стають або сировиною для побудови нових тканин тіла, або потенційно токсичними відходами. А наша продукція — це не косметика, а їжа, — каже Марія Олександрівна. — Я постійно нагадую жінкам: не намащуйте шкіру тим, що ви не могли б з’їсти. Пані Марія наводить три переконливі аргументи, чому варто перейти на медову косметику. По–перше, мед має здатність глибоко проникати в пори, чудово живить і перешкоджає випаровуванню вологи. По–друге, ніби губка, він поглинає всі забруднення шкіри. По–третє, розгладжує зморшки і тонізує. — Нині серед жіноцтва дуже популярний медовий масаж. Бо після 10 процедур фігура помітно стрункішає, зникають болі в суглобах, шкіра стає оксамитовою та пружною, — каже Марія Шотік. Для таких масажів та протицелюлітних обгортань пані Марія разом із донькою, фармацевтом за фахом, розробили цілу серію продукції. До медової основи вони додають морську сіль, косметичну глину, ефірні олії. — Ефект від цих кремів і скрабів такий самий, як від найдорожчих розрекламованих засобів. А може, і кращий, бо вони абсолютно нешкідливі, ще й доступні для широкого загалу, — наголошує співрозмовниця.

Джерело: https://pershij.com.ua/atrium-zakarpatskoi-oda-peretvoryvsia-na-medove-mistechko-foto/

Leave a Reply