RADIO7

#добреналаштоване

Apple запатентувала новий роз’єм, який може прийти на заміну Lightning

Apple запатентувала новий роз’єм, який може прийти на заміну Lightning

Згідно чуткам, що періодично з’являються, Apple планує відмовитися від роз’єму Lightning в фірмових смартфонах. Деякі джерела припускають, що компанія може перейти на поширений USB-C, проте свіжий патент натякає на те, що каліфорнійський виробник може оснастити фірмові пристрої новим пропрієтарним роз’ємом.

Apple iPhone Concept

Патент, поданий Apple в Управління США по патентах і товарних знаках, описує трьохконтактний магнітний зарядний пристрій, що підключається до відповідного майданчику на смартфоні або планшеті. На відміну від MagSafe, представленого з iPhone 12, новий тип роз’єму призначений для розміщення на торці пристрою. Цілком ймовірно, що в майбутніх пристроях MagSafe буде використовуватися для підключення аксесуарів, а запатентований роз’єм буде призначений виключно для зарядки.

Apple New Port Patent

Варто відзначити, що навіть якщо компанія дійсно почне оснащувати фірмові пристрої новим портом, це точно відбудеться не в цьому році. Не так давно авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо (Mig-Chi Kuo) заявляв, що iPhone 2021 року, як і раніше, оснащуватимуться роз’ємом Lightning.

Джерело.

Leave a Reply