RADIO7

#добреналаштоване

Апеляційний суд почав розгляд справи про зняття всесвітнього арешту з активів Коломойського

Апеляційний суд почав розгляд справи про зняття всесвітнього арешту з активів Коломойського

Апеляційний суд Англії та Уельсу 22 липня розпочав розгляд скарги, поданої ПриватБанком, на рішення суду першої інстанції, яким визнали справу ПриватБанку проти його колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова такою, яка не є у юрисдикції цього суду.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на свої джерела у суді.

«Слухання будуть тривати 5 днів», — повідомило джерело агенції.

Зазначається, що рішення щодо апеляції ПриватБанку можуть оголосити у вересні чи на початку жовтня. Однак існує вірогідність того, що рішення можуть ухвалити вже наприкінці розгляду, тобто ще у липні 2019 року.

Зазначимо, що мова йде про позов ПриватБанку до Високого суду Англії від 2017 року. Цим позовом банк доводив у суді, що його колишні власники вивели близько 5,5 мільярда доларів з установи напередодні націоналізації. Суд застосував проти олігархів обмежувальний захід у вигляді всесвітнього арешту на їхні активи.

Згодом Коломойський та Боголюбов подали апеляцію на це рішення суду, у якій довели, що справа ПриватБанку не у юрисдикції цього суду, а відтак, суд не може накладати арешт на активи олігархів. Банк це рішення оскаржив.

Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов прямо чи опосередковано володіли понад 91,5% акцій ПриватБанку. Інші належали міноритарним акціонерам, зокрема менеджменту на чолі з головою правління Олександром Дубілетом. 

Раніше юристи Коломойського повідомили, що Високий суд Лондона зняв арешт з його активів і з активів Боголюбова.

У ПриватБанку повідомили, що оскаржуватимуть це рішення і наразі арешт на активи Коломойського та Боголюбова залишається чинним.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/apelyacijnij-sud-pochav-rozglyad-spravi-pro-znyattya-vsesvitnogo-areshtu-z-aktiviv-kolomojskogo-interfaks-ukrayina

Leave a Reply