RADIO7

#добреналаштоване

Amazon інвестує в створення електричної вантажівки

Amazon інвестує в створення електричної вантажівки

Cтартап по створенню електричних вантажівок Rivian оголосив про фінансування в розмірі $ 700 млн від групи інвесторів на чолі з Amazon.

Компанія Rivian збирається почати випуск електрокарів на колишньому заводі Mitsubishi Motors в Іллінойсі, пише Ars Technica .

Американські ЗМІ очікували, що Amazon і General Motors проведуть переговори про інвестиції в Rivian, в результаті яких стартап може бути оцінений від $ 1 млрд до $ 2 млрд. Однак переговори з GM поки не закінчені, а ось Amazon разом з саудівської компанією Abdul Latif Jameel вже вирішили інвестувати $ 700 млн.

Представник Rivian відмовився коментувати, яка частка цих інвестицій припаде на Amazon і в яку суму в результаті оцінена компанія. Відзначається, що компанія Amazon планує розвивати власні логістичні послуги, а технологія Rivian підходить для створення машин, здатних перевозити важкі вантажі.

Генеральний директор Rivian Р.Дж. Скарінж сказав, що компанія “залучить додаткових партнерів, але не через брак капіталу, а більше через необхідність налагодити стратегічні відносини”.

Американська Rivian з’явилася в 2009 році. Спочатку вона називалася Mainstream Motors і змінила назву до 2011 року. Зараз в компанії працює більше 600 чоловік. Стартап розглядається як потенційний конкурент Tesla.

Джерело: https://techno.nv.ua/ukr/auto/poborotisya-z-maskom-amazon-investuye-v-stvorennya-elektrichnoji-vantazhivki-50006624.html

Leave a Reply