Виставка робіт відомої художниці-авангардистки Аготи Вереш відкрилася у приміщенні Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ.
Агота Вереш є уродженкою закарпатського Берегова. Вона була в групі закарпатських угорців, які навчалися в Київському нацуніверситеті театру, кіно і телебачення. Цю групу набирали для щойно відкритого Берегівського угорського театру під керівництвом Віднянського Аттіли. Батько Аготи відомий художник Петро Вереш і з часом Агота почала також малювати. Зараз вона мешкає у Голландії і її роботи виставлялися в багатьох галереях. Виставку робіт в Берегові Агота назвала “Дорога додому”. Триватиме виставка до 20 лютого.
http://prozak.info/Kul-tura/Mistectvo/Agota-Veresh-privezla-svoyi-roboti-z-Gollandiyi-na-Zakarpattya
Leave a Reply