RADIO7

#добреналаштоване

5 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ЗА «ЛИПОВЕ» СТУДЕНТСТВО

5 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ЗА «ЛИПОВЕ» СТУДЕНТСТВО

На Закарпатті, в пункті пропуску «Солотвино» прикордонники Мукачівського загону викрили чергову спробу незаконного перетину кордону.

Потрапити до сусідньої Румунії намагався наш 27-річний співвітчизник із Запоріжжя, який на паспортний контроль, надав інспектору пакет документів про навчання у одному із вишів Республіки Польща.

Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники встановили, що вони містять ознаки підробки. У ході опитування «студент» розповів, що через соцмережу придбав за 5000 доларів США пакет документів про навчання закордоном.

За даним фактом прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 336 ККУ “Ухиляння від призову за мобілізацією”.

Загалом, тільки впродовж останньої доби  прикордонники Мукачівського загону припинили 35 спроб незаконного перетину кордону. Дев’ятьох військовозобов’язаних чоловіків поза пунктами пропуску затримали прикордонні наряди відділів «Тячів» та «Ділове», ще 26 українців намагались перетнути кордон в пунктах пропуску за недійсними та підробленими документами.

                                                     Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply