RADIO7

#добреналаштоване

42 факти крадіжок електроенергії за тиждень виявили працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

42 факти крадіжок електроенергії за тиждень виявили працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Починаючи з 15 по 21 квітня 2019 року, працівниками Товариства виявлено 42 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 38 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), інформує прес-служба Закарпаттяобленерго.

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (13 порушень відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у Хустському, Мукачівському, Рахівському та Воловецькому районах Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 35,14 тис. грн.

Джерело: https://karpatnews.in.ua/news/160759-42-fakty-kradizhok-elektroenerhii-za-tyzhden-vyiavyly-pratsivnyky-prat-zakarpattiaoblenerho.htm

Makhanets Alex

    Leave a Reply