4 липня 2020 року відбудеться повний парад планет

4 липня 2020 року відбудеться повний парад планет

У цьому унікальному астрономічному явищі візьмуть участь Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон. Планети будуть досить чітко у лінії з малим кутом відхилення. Наступний парад планет схожого типу слід очікувати аж у 2161 та 2492 роках.

Повним цей парад називається тому, що всі планети Сонячної системи вмостяться по один бік Сонця для умовного спостерігача з Землі. Паради планет теж різняться між собою.

Повний парад планет — справді унікальне явище, бо три планети з’єднуються двічі на рік, чотири — щороку, п’ять планет вишиковуються кожні 19 років і всі вісім планет Сонячної системи — приблизно один раз на близько 170 років. Планети не вишикуються в ідеально пряму лінію, але з’являться у небі поруч.

Парад планет не відбувається за кілька годин, як сонячне чи місячне затемнення. Через різну швидкість руху планет, милуватися ним у землян буде нагода близько двох тижнів.

Зауважимо, що не можна сприймати парад планет як кінець світу чи щось таке. Проте — це ще одна можливість для наших внутрішніх змін. Але вони насправді залежать тільки від вас.

 

Джерело: https://tsn.ua/astrologiya/parad-planet-u-lipni-2020-yak-perezhiti-1577014.html

Viktor

Leave a Reply