RADIO7

#добреналаштоване

Жителю Закарпаття «не поталанило» тишком-нишком провезти через митний кордон недешеві лахи

Жителю Закарпаття «не поталанило» тишком-нишком провезти через митний кордон недешеві лахи

На митному посту «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, інспектори-пошуківці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці задокументували протокол відносно 27-річного жителя Берегівщини, який вдався до незаконного переміщення незадекларованих товарів іноземного виробництва.

Так, повертаючись вчора пізно ввечері (05.12.) з Угорщини, водій спрямував свій мікроавтобус у спрощену смугу митного контролю – «зелений коридор».  Ще й усно заперечив про наявність будь яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Та, коли митники скерували транспортний засіб у «червоний коридор», то у ході ретельної перевірки виявили в багажному відсіку не задекларований новенький товар таких відомих торгових марок, як «Zara», «Calvin Klein» тощо.

До слова, згідно з цінниками, виявлений брендовий одяг та взуття значно перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро на одну особу для переміщення товару без декларування. Так, приміром, вартість однієї сорочки від торгівельної марки «C.P Company» – майже 230 євро, 3 чоловічі кофти аналогічної фірми – понад 625 євро, а ціна кількох пар штанів – перевищує півтори тисячі євро.

         За словами закарпатця, товар належить не йому, а незнайомцю, який попросив за кордоном перевезти брендові речі, упаковані в коробки та пакетах, для подальшого відправлення на митній території України поштою за вказаною адресою.

Тож, відносно водія складено протокол про порушення митних правил за ч.2 статті 471 Митного кодексу України.

Наразі не задекларований товар вилучено, а справу розглядатиме Закарпатська митниця та застосовуватиме штрафні санкції відносно порушника.

Пресслужба Закарпатської митниці

Comments are closed.