RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатські митники виявили у вантажівці з макулатурою приховану велику партію комерційного товару на 2 мільйони гривень  

Закарпатські митники виявили у вантажівці з макулатурою приховану велику партію комерційного товару на 2 мільйони гривень  

На митному посту «Ужгород-автомобільний», що на українсько-словацькому кордоні, у поле зоре закарпатських митників потрапила вантажівка, якою переміщувалася макулатура понад 22 тонни. Оскільки зазначений товар відноситься до групи ризику та й вартість його незначна – 3,1 тис євро, інспектори-пошуківці спрямували фуру на сканування.

Результат не забарився! На моніторі відразу ж було видно нетипову картинку для переміщуваного через кордон вантажу. А в ході повного митного огляду з розвантаженням усього товару з’ясувалося, що серед зазначеної в товаросупровідних документах макулатури приховано значну партію комерційного товару.

Так, у 72 коробках, що знаходилися на самому низу причепу та присипані макулатурою, кмітливі ділки приховали новенький одяг, взуття та аксесуари виробництва Італії, а в 14-х коробках – товар для побутового вжитку, зокрема: помпи та насоси для кавоварок; засоби для видалення жиру для кавоварок; порошки для видалення накипу для кавоварок.

Наразі закарпатські митники підраховують прихований від митного контролю імпортний товар, який, скоріш за все, незаконно ввозився з комерційною метою в обхід декларування та оподаткування. Його орієнтовна загальна вартість вже перевищує 2 мільйони гривень.

Тож, документується протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Незаконний вантаж буде вилучено, його остаточну вартість встановить експерт-спеціаліст, справу скерують до суду.

Пресслужба Закарпатської митниці

Comments are closed.