RADIO7

#добреналаштоване

За матеріалами СБУ до 10 років тюрми засуджено пособника рф, який допомагав встановлювати окупаційний режим на Луганщині.

За матеріалами СБУ до 10 років тюрми засуджено пособника рф, який допомагав встановлювати окупаційний режим на Луганщині.


Завдяки доказовій базі Служби безпеки до тюремного ув’язнення засуджено ще одного ворожого пособника, який під час окупації регіону не вивів на підконтрольну Україні територію та не призупинив роботу філії «Марківський райавтодор».

За даними слідства, 59-річний мешканець Луганщини – керівник філії, добровільно передав у власність окупантам матеріальні ресурси, які належали нашій країні та продовжив допомагати ворогу встановлювати окупаційний режим. 

Наразі він очолює «філіал «луганського автодору», який входить до так званого «міністерства інфраструктури і транспорту лнр».

Рішенням Ужгородського міськрайонного суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Наразі підозрюваний переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території Луганщини. Тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.

Строк відбування покарання обчислюватиметься з моменту його фактичного затримання.

Викривали ворожого пособника оперативники ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях. Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Пресслужба УСБУ в Закарпатській області
Comments are closed.