RADIO7

#добреналаштоване

За ініціативи СБУ конфісковано земельні ділянки, якими «володіли» громадяни рф на Закарпатті.

За ініціативи СБУ конфісковано земельні ділянки, якими «володіли» громадяни рф на Закарпатті.

За матеріалами Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, суд задовольнив позов прокуратури стосовно конфіскації земельних наділів сільськогосподарського призначення, які належали громадянам рф. Це зроблено з метою недопущення незаконного володіння українськими землями.

Йдеться про майже 6 га, що розташовані в Берегівському та Мукачівському районах області.

Оперативники спецслужби встановили, що власниками земель є троє громадян країни-терористки, які зараз перебувають за межами нашої держави.

Суд задовольнив позов щодо конфіскації цих об’єктів нерухомого майна. Земельні наділи буде передано у власність держави.

Крім того, спецслужба ініціювала накладення арешту на ще 5 ділянок, розташованих у Мукачівському та Хустському районах області. Йдеться про 12 га землі, які належали громадянам рф.

Наразі триває процес конфіскації двох земельних ділянок на Хустщині. За матеріалами СБУ, в обох справах суд відкрив провадження, триває розгляд.

Спецслужба системно проводить заходи для викриття та блокування схем незаконних володінь землями українського народу громадянами країни-агресора.

Заходи здійснювали оперативники УСБУ в Закарпатській області, за результатами яких, Закарпатська обласна прокуратура скерувала позови до суду.

Пресслужба УСБУ в Закарпатській області

Comments are closed.