RADIO7

#добреналаштоване

Військова академія запрошує на навчання

Військова академія запрошує на навчання

Одеська військова академія запрошує на навчання!

Обирай професію гідних! Вступай до Військової академії (м. Одеса) та обирай престижну спеціальність на одному з 5 факультетів:

  1. Факультет підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та морської піхоти:

   – Стань елітним воїном, готовим до будь-яких викликів і операцій. Отримай знання та навички, необхідні для виконання найскладніших завдань на суші та на морі.

  1. Факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та Сил спеціальних операцій:

   – Дізнайся секрети військової розвідки та стань частиною Сил спеціальних операцій. Відкрий для себе світ тактичної підготовки, аналітики та спеціальних місій.

  1. Факультет підготовки спеціалістів тилового забезпечення:

   – Забезпечуй успішне функціонування армії, займаючись логістикою та організацією постачання. Стань надійним тилом для бойових підрозділів.

  1. Факультет підготовки спеціалістів забезпечення та експлуатації військової техніки:

   – Вивчай складні системи військової техніки, її експлуатацію та ремонт. Забезпечуй боєздатність армії, обслуговуючи сучасну військову техніку.

  1. Факультет підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння:

   – Опановуй мистецтво управління ракетно-артилерійськими системами. Стань експертом у використанні та обслуговуванні найпотужнішого озброєння.

Ставай частиною великої родини професіоналів, захищаючи нашу країну та будуючи своє майбутнє. Військова академія (м. Одеса) чекає на тебе! Відкрий двері до нових можливостей та обери шлях честі, гідності та професіоналізму!

Номер приймальної комісії: 073 157 09 01

 

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

 

Comments are closed.