RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді коронавірус підтвердили у лікаря та медсестри пульмонологічного відділення міської лікарні

В Ужгороді коронавірус підтвердили у лікаря та медсестри пульмонологічного відділення міської лікарні

Про це повідомили в Ужгородській міській раді

Лікар та медсестра були серед тих, хто контактував із зараженим на коронавірус дияконом та його хворими родичами.

Як ми повідомляли, в Ужгороді відразу 18 лікарів та медсестер пульмонологічного відділення лікарні відправили на самоізоляцію через те, що вони контактували з пацієнтами, у яких потім виявили коронавірус.

Хворі поступили до лікарні з симптомами запалення легенів і їх лише пізніше перевірили на коронавірус і тест показав позитивний результат. Наразі пульмонологічне відділення залишилося без лікарів та персоналу і резерв знайти буде важко.

У самоізольованих лікарів та медсестер беруть тести на коронавірус і вже перші два тести показали позитивний результат.

Джерело:http://prozak.info/Suspil-stvo/V-Uzhgorodi-koronavirus-pidtverdili-u-likarya-ta-medsestri-pul-monologichnogo-viddilennya-mis-koyi-likarni

Makhanets Alex

    Leave a Reply