RADIO7

#добреналаштоване

СХЕМУ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ ЧЕРЕЗ КОРДОН ВИКРИЛИ НА ЗАКАРПАТТІ

СХЕМУ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ЧОЛОВІКІВ ЧЕРЕЗ КОРДОН ВИКРИЛИ НА ЗАКАРПАТТІ

 

Жительку Закарпаття, яка організувала схему з незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон, затримала міжвідомча група у складі співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України, відділу міграційної поліції та слідчого відділу ГУНП України в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, правоохоронці встановили, що 24-річна жителька Берегівського району Закарпатської області, організувала схему незаконного переміщення осіб через українсько-угорський кордон. До протиправної діяльності жінка залучила ще трьох осіб – 39-річного чоловіка, який здійснював підвіз «клієнтів» у прикордоння та двох неповнолітніх юнаків, котрі супроводжували бажаючих незаконно покинути територію України, безпосередньо до кордону.

Організаторку затримали під час отримання нею неправомірної грошової винагороди у розмірі 3800 доларів США від одного із потенційних «клієнтів». Також правоохоронці затримали і поплічника жінки, той саме збирався переправити до Угорщини двох закарпатців.

Правоохоронці вилучили у «бізнесменів» автомобіль марки «Шкода», яким здійснювали доставку своїх «клієнтів» у прикордоння, а також кошти та інші предмети, які можуть стати доказами протиправної діяльності переправниці.

Фігурантам вже оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Якщо вину організаторки та її 39-річного поплічника доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

              Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.