RADIO7

#добреналаштоване

Роберт Тіводор презентує новий трек “В твоїх очах”

Роберт Тіводор презентує новий трек “В твоїх очах”

Пісня-присвята матерям загиблих воїнів від співака із Закарпаття Роберта Тіводора

 

Український співак із Закарпаття, Роберт Тіводор, презентує сольний трек, який став присвятою матерям загиблих воїнів ЗСУ.

 

Роберт Тіводор презентує дебютний сольний сингл “В твоїх очах” та відеокліп на цю пісню. 

З 19 травня трек “В твоїх очах” доступний на всіх стримінгових платформах. 

Слухати за посиланням – https://roberttivodor.fanlink.to/vtvoihochah 

 

20 травня Роберт проведе спеціальний захід із концертом в рідному місті Виноградів на Закарпатті, де презентує відеороботу на цю пісню (також на цей день запланована онлайн-премʼєра відеокліпу на YouTube).

 

Мешканці рідного містечка першими чули усі його треки, проте цього разу Робер Тіводор хоче залучити усіх українців до прослуховування сольної роботи. 

Наразі в лавах ЗСУ воюють чоловіки та жінки з різних куточків України. Здавалося б, Закарпаття далеко від лінії фронту. Проте сьогодні ми не ділими хто звідки, Україна потребую всіх і кожного. Тисячі закарпатців (як з ТРО, так і мобілізовані військові) воюють за мир і незалежність України. 

Разом з презентацією треку артист запускає збір на цільову допомогу нашим військовим. 

Роберт Тіводор закликає долучитись до збору на тепловізори землякам, які наразі в ЗСУ. Кожна гривня може врятувати воїнів, кожний донат наближає нас до Дня Перемоги.

 

Роберт Тіоводор: “До повномасштабного вторгнення росії я був солістом гурту “Чаламада” і співав веселих, фанових пісень. Після ж сталась болюча творча пауза. Я переосмислив так багато!

Текст пісні “В твоїх очах” я довго носив в собі, вона нагніталась всередині мене через усі страшні новини в Україні.

Це пісня про Україну в образі матері, яка чекає свого сина з війни. Це пісня про зміни, які відбулись з кожним свідомим українцем після 24 лютого 2022 року. І хоч війна прийшла в нашу країну раніше, наразі вона дійсно торкнулась кожного.”

 

Після “В твоїх очах” Роберт планує надалі видавати треки як сольний виконавець. В своєму житті співак мав декілька музичних проєктів – і важка музика, реггі, ска-панк. Проте артист мав власні ліричні пісні, які в тих гуртах не мав змоги реалізувати. 

 

Роберт Тіводор: “Нарешті настав мій сольний час. Це більш глибокі твори, дещо філософські.  До творчості в гурті “Чаламада” повернусь, скоріше за все, після Перемоги України, час покаже. На рахунок же виконання пісень як було раніше, закарпатською говірко, не виключаю. В мене є пісні на місцевому діалекті, тому очікуйте.”

 

Збір на тепловізори:

Номер карти 5375411205850337

Посилання на карту https://send.monobank.ua/jar/AgUP6YSj1o 

 

_________________________________

 

ROBERT TIVODOR в мережі:

YouTube-канал: https://www.youtube.com/@roberttivodor 

Facebook: https://www.facebook.com/roberttivodor 

Instagram: https://www.instagram.com/roberttivodor/ 

TikTok: https://www.tiktok.com/@roberttivodor 

Comments are closed.