Як повідомляє BBC, це перше відновлення карантинних обмежень у Німеччині — навіть на місцевому рівні — з часу їхнього зняття в травні.
За словами Лашета, карантин у Ґютерсло триватиме до 30 червня. «Ми вирішили, що потрібні подальші заходи», — повідомив він на пресконференції.
Відновлення карантину означає, що в районі закриваються всі бари, музеї та кінотеатри, а також зберігаються обмеження щодо соціального дистанціювання. Крім того, працівники м’ясокомбінату підуть на обов’язковий карантин, а для впровадження карантину залучать додаткові сили поліції.
Зазначимо, що в районі Ґютерсло мешкає близько 360 тисяч людей.
Про спалах коронавірусу на м’ясокомбінаті в землі Північний Рейн-Вестфалія повідомляли й раніше. 20 червня там коронавірус підтвердили в понад тисячі працівників — тоді про відновлення карантину не йшлося, але роботу підприємства призупинили на два тижні.
Станом на 23 червня в Німеччині виявили всього понад 192 тисячі людей, які хворіли чи хворіють COVID-19, з них майже 176 тисяч одужали.


Leave a Reply