RADIO7

#добреналаштоване

ПРИКОРДОННИКИ РОЗПОВІЛИ УЧНЯМ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАКАРПАТТЯ ПРО УМОВИ ВСТУПУ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ УКРАЇНИ

ПРИКОРДОННИКИ РОЗПОВІЛИ УЧНЯМ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАКАРПАТТЯ ПРО УМОВИ ВСТУПУ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ УКРАЇНИ

 

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є провідним військовим навчальним закладом, котрий готує професіоналів у справі охорони державного кордону. Вступити до академії мріють тисячі юнаків та дівчат з різних куточків України.

Багато таких і серед вихованців Мукачівських та Ужгородських навчальних закладів!

Днями до учнів Ужгородських ліцеїв №20, №15, Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 та №20, Мукачівського професійного аграрного ліцею та Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, завітали офіцери відділу комплектування Мукачівського прикордонного загону разом із викладачем Національної академії Держприкордонслужби щоб ознайомити майбутніх випускників цих закладів з умовами вступу та навчання у єдиному в Україні прикордонному виші, який готує офіцерів.

Зокрема, викладач кафедри прикордонного контролю Владислав Шевчук зазначив, що одним із ключових факторів, на який слід звернути увагу абітурієнтам та їх батькам є те, що навчання майбутніх прикордонників в академії здійснюється із повним державним забезпеченням, тобто – якісне навчання, повноцінне триразове харчування, проживання у комфортабельних гуртожитках, забезпечення повним комплектом форменого одягу та висококваліфіковане медичне обслуговування здійснюється за державні кошти. Також, кожному випускнику академії надається можливість пройти повний курс навчання для отримання посвідчення водія.

Після успішного завершення чотирирічного навчання всі випускники гарантовано призначаються на офіцерські посади в органах охорони кордону і розпочинають кар’єру офіцера. Будь-яка офіцерська посада в прикордонній службі передбачає достойне щомісячне грошове забезпечення, щорічну матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем, щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення; гарантовану щорічну відпустку терміном 30 діб (залежно від строку служби термін відпустки поступово збільшується до 45 діб)

Майбутні прикордонники можуть обрати одну з наступних спеціальностей: «Безпека державного кордону», «Правоохоронна діяльність», «Філологія», «Психологія», «Електронні комунікації та радіотехніка».

Докладніше про вступ в академію можна дізнатись на офіційному сайті навчального закладу https://nadpsu.edu.ua/pravyla-pryjomu/ або за телефоном відділу комплектування Мукачівського прикордонного загону: 066 – 02- 02-662, 097-02-02-662, який знаходиться у місті Мукачево за адресою вул. Недецеї, 45.

                                                    Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.