RADIO7

#добреналаштоване

Пресреліз_На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано вже 9,8 млн грн

Пресреліз_На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано вже 9,8 млн грн

У службі зайнятості триває чотирнадцята хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу у межах урядової програми «єРобота: Власна справа». З 1 січня по 30 липня 2023 року до Закарпатської обласної служби зайнятості через портал ДІЯ вже подано 262 заявки на отримання мікрогрантів. Станом на 30.07.2023 завдяки даному проєкту в області передбачено створити  92 нових робочих місць.

Проєкт стартував ще у липні минулого року. Учасники програми можуть отримати мікрогрант на старт або розвиток вже діючого бізнесу у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Обов’язковою умовою є створення нових робочих місць протягом 6 місяців з дня отримання коштів.

З початку дії проєкту грантоотримувачам області вже профінансовано понад 9,8 млн грн. Серед них:

– 76,7 % – вже діючі підприємці,

– 23,3% – фізичні особи, які завдяки коштам мікрогранту започаткують власний бізнес.

Роботодавці розширюють заклади громадського харчування, відкривають кав’ярні, медичні центри, магазини продовольчих та непродовольчих товарів, ведуть діяльність у деревообробній та металообробній галузях, сфері краси та відпочинку. За рахунок грантових коштів вони придбали обладнання, сировину, матеріали, програмне забезпечення, оплачують оренду, послуги маркетингу та реклами, лізинг обладнання тощо.

Подання заяв на отримання грантів триватиме до кінця листопада 2023 року та проходитиме у кілька етапів.

Надіслати заявку на отримання гранту на створення або розвиток власного бізнесу можна через портал Дія.

З 10 квітня також розпочато прийом заявок з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та їх подружжя, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j.

Консультації – у будь-якій філії Закарпатського ОЦЗ та за телефоном 095-426-11- 58 відділ активних програм зайнятості ОЦЗ.

Більше про мікрогранти на сайті ДЦЗ за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogranty.

Наш Телеграм-канал https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Закарпатський обласний центр зайнятості

Comments are closed.