RADIO7

#добреналаштоване

Повний кавалер ордена “За мужність” закарпатець сержант Олександр Козловський: ” У нас є велика перевага – ми вміємо мислити не стандартно “

Повний кавалер ордена “За мужність” закарпатець сержант Олександр Козловський: ” У нас є велика перевага – ми вміємо мислити не стандартно “

Ужгородець Олександр Козловський вражає своєю енергіє та силою. На жаль, із-за важких травм він сьогодні не може продовжувати службу в лавах Збройних Сил, але історія повного кавалера ордену «За мужність» варта уваги.

 

– Я із військової родини. Батько – кавалер ордена Червоної зірки. Маю козацьке коріння – з Полтавщини та Запоріжжя. Починав строкову службу як десантник, опісля служив у спецпідрозділі «Сокіл». Брав участь в АТО. В 2021 році пов’язав свою долю з гірськими штурмовиками. І в той же рік отримав свій перший орден «За мужність». Справа відбувалася біля селища Новотішківське  Луганської області. Основна частина особового складу відлучилася на будівництво сусідніх укріплень, а ворог вирішив скористатися цим і захопити наші бліндажі. Ми з двома побратимами відбили сепарів, хоча вони вже були в наших окопах. Мало того, що відбили, поклали командира сепарської розвідки батальйону «Призрак».

Мені було зрозуміло, що ворог піде на широкомасштабне вторгнення: ми бачили, як вони поводяться, які там відбуваються процеси. Просто не знали, в який саме день 22-го року. Але були до того готові. Зрозуміло, що у нас не було того озброєння, яке вже є зараз, але показали, що навіть наявною на той момент зброєю можна вражати ворога максимально ефективно. Думаю, на оцінку 4 з плюсом ми відпрацювали. У нас є велика перевага – ми вміємо мислити не стандартно. Це дуже хороший козир.

Comments are closed.