RADIO7

#добреналаштоване

Понижені пішохідні переходи продовжують робити в Ужгороді

Понижені пішохідні переходи продовжують робити в Ужгороді

В Ужгороді продовжують роботи із доступності міського середовища. У минулі роки, під час проведення капітальних ремонтів вулиць, міська влада обов’язково враховувала потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення – облаштовували понижені пішохідні переходи, пандуси, ставили тактильну плитку.
Протягом останніх кількох тижнів працівники комунального підприємства «КШЕП» облаштовують пониження бордюрної лінії зі встановленням тактильної плитки на вулицях Ференца Ракоці, Олександра Фединця, Капітульній, Юрія Гойди, Олександра Довженка, Олександра Духновича, площах Корятовича та Жупанатській.
Для підвищення рівня доступності громадських просторів та будівель у межах поточних ремонтів, які проводять, заплановано пониження переходів і на вулиці Возз’єднання, Слов’янській набережній, площах Захисників України  та  Богдана Хмельницького, вулицях Підгірній, Другетів, 8-го Березня, Загорській, Закарпатській, Кошицькій, Івана Айвазовського.
Як інформує департамент міської інфраструктури, запланували на цей рік загалом зробити 25 понижень пішохідних переходів, на 14 встановлять і тактильну плитку. Загалом скрізь, де проводитимуть поточний ремонт, будуть робити і пониження бордюрної лінії.

Comments are closed.