RADIO7

#добреналаштоване

ПОЛОГИ НА НОШАХ У ГОРАХ, ПРОСТО НЕБА

ПОЛОГИ НА НОШАХ У ГОРАХ, ПРОСТО НЕБА

Медики «швидкої» часто надають медичну допомогу в екстремальних умовах. Так, вчора, під час виклику до вагітної жінки в селищі Ясіня, нашим працівникам довелось приймати пологи у  горах, на ношах.

«Народжує 24-річна жінка, шості пологи», – поступив виклик о 16.04 на лінію «103».

 Бригада №1212 (фельдшер Влада ГЛУШМАНЮК, водій Ярослав ПЕТРАЩУК) миттю виїжджає, але до будинку, де мешкає породілля треба підніматися вгору хвилин 15-20. Дорога туди практично відсутня.

«Разом з водієм 🏃‍♀️ ми пробігли цей відрізок шляху за 10 хвилин. Але ні на мить не відчули втому. Думка була одна – встигнути!», – розповідає фельдшер Влада ГЛУШМАНЮК

Швидко оглянувши жінку, медик бачить що води не відійшли і приймає рішення транспортувати ношами породіллю до машини. Але не встигли пройти і 100 метрів як жінка починає народжувати… Дві-три потуги і на світ з’являється здоровий  хлопчик (коли пізніше зважили дитину – 3 500 г). Фельдшер, провівши всі необхідні медичні маніпуляції, дає дозвіл на подальше транспортування маму і новонародженого хлопчика. До автомобіля 🚑 «швидкої» їх вже везуть
вантажним авто (допомогли місцеві мешканці)…
Зараз мама і немовля знаходяться у  пологовому відділенні Рахівської лікарні.

P.S. Дякуємо за допомогу місцевим мешканцям, які швидко знайшли транспорт, що міг проїхати гірськими схилами і доставити породіллю і немовля до медичного авто, а відтак і до медзакладу.

Comments are closed.