RADIO7

#добреналаштоване

Оціночна місія МВФ прибуде в Україну наступного тижня

Оціночна місія МВФ прибуде в Україну наступного тижня

Оціночна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) почне роботу в Україні наступного тижня.

Про це глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман сказав журналістам у Києві в кулуарах конференції Міжнародної інвестиційної конференції, організованої компанією Concordе Capital, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, місія проведе в країні два тижні. На зустрічах буде, зокрема, обговорюватися прийняття нового закону про відповідальність за незаконне збагачення в зв’язку зі скасуванням колишньої редакції Конституційним судом в лютому цього року.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року виконавча рада МВФ затвердила нову програму кредитування stand-by для України. Загальний обсяг нової 14-місячної програми – $3,9 мільярда.

Глава НБУ Яків Смолій заявляв в січні, що в 2019 році Україна очікує отримання двох траншів від МВФ в розмірі по $1,3 мільярда кожен.

Джерело: https://biz.nv.ua/ukr/economics/ocinochna-misiya-mvf-pribude-v-ukrajinu-nastupnogo-tizhnya-50021800.html

Leave a Reply