RADIO7

#добреналаштоване

Напад на бригаду ЕМД

Напад на бригаду ЕМД

📢‼️Учора ввечері в Тячівському районі стався напад на працівників екстреної медичної допомоги. Постраждали фельдшерка та водій, які виконували свій обов’язок, рятуючи життя пацієнтки.

О 20:13 до Центральної оперативної диспетчерської надійшов виклик: «Дівчина помирає, дуже погано. Лежить в траві, за переїздом…».

Бригада № 1402 оперативно прибула на місце, де на них чекала юрба місцевих мешканців. Фельдшерка оглянула пацієнтку, перевірила життєві показники, поміряла тиск та зробила ін’єкцію. Пацієнтка почала приходити до свідомості, але раптом на фельдшерку було здійснено напад.
Невідома жінка вдарила фельдшерку каменюкою по голові, коли та надавала допомогу. Внаслідок удару медикиня знепритомніла… Нападниця втекла з місця події.
Фельдшерку зі струсом головного мозку і ЗЧМТ та водія з опіком очей і гіпертонічним кризом госпіталізували до медичного закладу. На місце події викликано поліцію.
‼️Закликаємо всіх до поваги та захисту медичних працівників, які кожного дня рятують життя та здоров’я людей. Такі випадки неприпустимі та повинні бути суворо покарані. Захист медиків – це наш спільний обов’язок!
Comments are closed.