RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ВИЯВИЛИ ФАЛЬШИВІ ДОКУМЕНТИ  

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ВИЯВИЛИ ФАЛЬШИВІ ДОКУМЕНТИ  

На кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону виявили сфальшований пакет документів у чоловіка призовного віку, який мав намір виїхати з України.

Для перетину кордону 56-річний українець обрав пункт пропуску «Вилок», куди прибув разом зі своєю дружиною, яка нібито потребує його супроводу. Як підставу для виїзду за кордон, він надав для перевірки висновок лікарсько-консультативної комісії одного із закладів охорони здоров’я про наявність у дружини невиліковної хвороби, виписку із протоколу засідання лікарсько-консультативної комісії та акт встановлення факту здійснення догляду.

У наданих документах інспекторка прикордонного контролю виявила ряд ознак, що свідчили про їх підробку.

В ході опитування чоловік не став заперечувати факту підроблення документів та зізнався, що отримав їх від знайомого, якому у разі «успішного» перетину кордону мав заплатити за липові документи 2 тисячі доларів США.

Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.

Наразі оперативники Мукачівського прикордонного загону встановлюють осіб, причетних до виявленого правопорушення.

                                            Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.