RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ПРИПИНИЛИ СПРОБУ ТЮТЮНОВОЇ КОНТРАБАНДИ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ПРИПИНИЛИ СПРОБУ ТЮТЮНОВОЇ КОНТРАБАНДИ

Спробу тютюнової контрабанди припинили на Закарпатті співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України.

Учора ввечері, у ході реалізації оперативної інформації, на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Тячів», за 200 метрів до українсько-румунського кордону, було викрито групу чоловіків, які несли на собі пакунки, обгорнуті у поліетилен.

Зрозумівши, що їх викрито, зловмисники покидали свої ноші та вдалися до втечі. Загалом контрабандисти планували доправити в Румунію 18 ящиків сигарет.

До місця події прикордонники викликали співробітників Бюро економічної безпеки та направили до Територіального управління БЕБ в Закарпатській області повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Наразі співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України проводять заходи зі встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

 

                                            Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.