RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ «БУС» ПОВНИЙ ТЮТЮНОВОГО КОНТРАФАКТУ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ «БУС» ПОВНИЙ ТЮТЮНОВОГО КОНТРАФАКТУ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ «БУС» ПОВНИЙ ТЮТЮНОВОГО КОНТРАФАКТУ

Незаконну оборудку з підакцизним товаром припинили цієї ночі співробітники внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону ГВВВБ «Захід» Держприкордонслужби спільно з прикордонним нарядом відділу «Тячів» та працівниками поліції.

У ході реалізації оперативної інформації, що надійшла від співробітників внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному, за 50 метрів до кордону правоохоронці зупинили «Мерседес Віто» вщерть запакований тютюновими виробами без марок акцизного збору.

Щоб зупинити 40-річного водія мікроавтобуса та його 38-річного пасажира прикордонникам довелось здійснити декілька попереджувальних пострілів. Водій транспортного засобу є мешканцем села Бедевля, його спільник проживає у селищі Солотвино.

З автівки закарпатців дістали 42 ящики з майже 21 тисячею пачок сигарет, які вони планували незаконно доправити в Румунію.

Дії українців містять ознаки злочину, передбаченого ст.204 КК України “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”.

У разі доведення у суді вини чоловіків, їм загрожує покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Транспортний засіб та сигарети в горе-контрабандистів встановленим порядком вилучили.

Сума оцінки вилучених сигарет склала 622 тисячі гривень.

                                                               Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.