RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ТРЬОХ ОРГАНІЗАТОРІВ ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОН ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ТРЬОХ ОРГАНІЗАТОРІВ ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРДОН ОСІБ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

Трьох організаторів переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон затримала на Закарпатті спільна міжвідомча група у складі співробітників Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП України в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 КК України, зловмисників, заскочили на гарячому, коли ті саме везли автомобілем одного чоловіка призовного віку з метою його подальшого переправлення через українсько-румунський кордон. За задумом ділків, перетинати держрубіж їх «клієнт» мав річкою Тиса, глибина якої на сьогоднішній день сягає чотирьох метрів.

Переправників затримали 7 листопада 2023 року на відстані 500 метрів до кордону. Ними виявились двоє жителів Рахівщини 53 та 57 років. Від свого «підопічного» вони планували отримати 3000 тисячі доларів. У визначену суму входили «послуги» з доставки до кордону, надання місця проживання та забезпечення гідрокостюмом.

Закарпатців затримали у порядку ст.208 КПК України. Наразі їм вже вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

Якщо вину підозрюваних доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

                                                                                   Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.