RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ СХЕМУ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ОСІБ ЧЕРЕЗ КОРДОН ЗА УЧАСТІ МЕДПРАЦІВНИКІВ

НА ЗАКАРПАТТІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ СХЕМУ НЕЗАКОННОГО ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ОСІБ ЧЕРЕЗ КОРДОН ЗА УЧАСТІ МЕДПРАЦІВНИКІВ

Схему протиправної діяльності, пов’язану з організацією незаконного виїзду осіб за кордон, викрили на Закарпатті у рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ.

Зокрема міжвідомчою групою у складі співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» ДПСУ, співробітників Департаменту стратегічних розслідувань та слідчого відділу Нацполіції в Закарпатській області, ДВКР СБУ в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони задокументовано факт отримання працівниками Хустської районної поліклініки неправомірної вигоди у розмірі 2000 доларів США за оформлення медичних документів, до яких було внесено завідомо недостовірні відомості про наявність хвороби у близького родича військовозобов’язаного, з метою забезпечення йому безперешкодного виїзду за кордон  під час дії обмежень визначених правовим режимом воєнного стану. Загальна сума неправомірної грошової винагороди для   медпрацівників мала скласти 8500 доларів США.

У трьох фігурантів кримінального провадження правоохоронці провели обшуки, у результаті яких було виявлено та вилучено предмети і матеріали, які можуть стати доказами їх протиправної діяльності.

Двох учасників злочинного угруповання затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі їм вже оголосили про підозру у вчиненні злочину. У разі доведення в суді вини підозрюваних, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років.

  Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.