RADIO7

#добреналаштоване

НА ЗАКАРПАТТІ 10 ОСІБ НАМАГАЛИСЯ НЕЗАКОННО ПОТРАПИТИ ДО ЄС

НА ЗАКАРПАТТІ 10 ОСІБ НАМАГАЛИСЯ НЕЗАКОННО ПОТРАПИТИ ДО ЄС

Десятьох порушників кордону зупинили минулої доби на кордоні з ЄС прикордонники Мукачівського загону. Три спроби порушення кордону було припинено на кордоні з Румунією, ще дві на кордоні з Угорщиною.

Для ефективної охорони державного кордону, військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону активно використовують новітні технічні засоби – оптичні пристрої, тепловізори та безпілотні літальні апарати. Впродовж минулої доби у результаті застосування БПЛА було припинено дві спроби порушення кордону.

Так, під час патрулювання українсько-румунської ділянки, прикордонний наряд відділу «Дякове» помітив за 150 метрів до кордону двох осіб. Їх затримали.

У ході подальших пошукових заходів із застосуванням безпілотного літального апарату, виявили та затримали ще двох чоловіків. Усі четверо є особами призовного віку – двоє із них жителі Закарпаття, один житель Одещини та один житель Львівщини. Одного порушника виявили та затримали у ході реалізації інформації, наданої співробітниками оперативно-розшукового відділу.

За 100 метрів до кордону з Угорщиною зловмисника зафіксував квадрокоптер застосований прикордонним нарядом відділу «Лужанка». Крім того трьох зловмисників – двох жителів Миколаївщини та одного жителя Дніпропетровщини, виявили та затримали прикордонні наряди від відділу «Ділове» на контрольних постах «Великий Бичків» та «Богдан». Усі троє зізналися прикордонникам, що приїхали на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону з Румунією.

Ще двох порушників – закарпатця та львів’янина, за 50 метрів до кордону зупинив під час моніторингу прикордонний наряд відділу «Лужанка».

Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонних підрозділів. Наразі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського загону ретельно вивчають усі обставини правопорушень з метою встановлення осіб причетних до організації переправлення чоловіків за кордон.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.