RADIO7

#добреналаштоване

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПІЛОТНИКА ВИЯВИЛИ ДВІ ГРУПИ ПОРУШНИКІВ

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПІЛОТНИКА ВИЯВИЛИ ДВІ ГРУПИ ПОРУШНИКІВ

 

Дві групи порушників кордону затримали за допомогою безпілотника прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону.

У ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу, цієї ночі, наряд відстежив з повітря та згодом зупинив за 300 метрів від кордону одного закарпатця та галичанина. Чоловіки несли із собою гумовий човен, яким планували через Тису дістатися угорського берега.

Іншу групу затримали вже над ранок. Також, реалізовуючи інформацію, отриману від оперативників загону, військовослужбовці відділу «Вилок» відстежили за допомогою БПЛА двох закарпатців, які спробували незаконно потрапити в Угорщину.

Загалом впродовж доби прикордонники Мукачівського загону зупинили поблизу кордонів з ЄС 17 осіб. Серед них також жінка з трьома малолітніми дітьми, які через відсутність документів для виїзду за кордон намагалися потрапити в Угорщину поза пунктами пропуску. За цим фактом прикордонники повідомили службу у справах дітей. На жінку оформили документи адмінпровадження за спробу незаконного перетинання державного кордону (ст. 204-1) після чого матір з дітьми відпустили додому.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.