RADIO7

#добреналаштоване

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ПІЛОТИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ЗАФІКСУВАЛИ ЧЕРГОВІ ПОРУШЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ЗАКОНОДАВСТВА  

НА КОРДОНІ З УГОРЩИНОЮ ПІЛОТИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ЗАФІКСУВАЛИ ЧЕРГОВІ ПОРУШЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ЗАКОНОДАВСТВА  

Порушення природоохоронного законодавства виявили під час моніторингу ділянки відповідальності Мукачівського прикордонного загону пілоти відомчого літака Держприкордонслужби.

Так, у суботу, 8 липня, на околиці населеного пункту Вилок авіатори зафіксували на березі річки Тиса вантажівку, за допомогою якої здійснювався видобуток піщано- гравійної суміші.

З метою перевірки законності проведення робіт по видобутку корисних копалин група реагування від відділу «Вилок» негайно висунулася до вказаного місця та виявила вантажний транспортний засіб «Камаз» вщерть заповнений піщано-гравійною сумішшю. Дозвільних документів на видобування корисних копалин у прикордонній смузі водій вантажівки не мав.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр» направлено повідомлення до ГУ НП у Закарпатській області.

А вранці 9 липня під час повітряного моніторингу було зафіксовано загоряння несанкціонованого сміттєзвалища. З метою уникнення розповсюдження вогнища та займання прилеглої до кордону території, прикордонники викликали рятувальників. Екіпажем пожежно-рятувальної частини вогонь було локалізовано.

                                                                 Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.