RADIO7

#добреналаштоване

Молодь Закарпаття розроблятиме «Ігри з прав людини»

Молодь Закарпаття розроблятиме «Ігри з прав людини»

 

Новий проєкт «Ігри з прав людини» у співпраці із закордонними партнерами розпочинає на Закарпатті ГО «Щасливі діти».

У рамках проєкту під менторством експертів з України та країн Вишеградської четвірки учасники пройдуть навчання зі створення авторських правозахисних ігор, а на основі отриманих знань – розроблять та протестують власні ігри з прав людини.

Проєкт передбачає кілька етапів: після 2 тренінгів, один із яких буде навчальним, інший – практичним, молоді люди впродовж 6 місяців працюватимуть у групах під наставництвом експертів із Чехії, Польщі, Словаччини та України над розробкою ігор. Результат роботи – 4 авторські ексклюзивні гри – представлять для громадськості на презентації.

Наразі організатори відкрили реєстрацію на проєкт, подавати заявки можна за посиланням: https://forms.gle/vLwPBN9GvPW1831w8.

Перший навчальний тренінг для відібраних учасників відбудеться вже 17-19 листопада.

Як розповіла менеджерка проєктів ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева, партнерські організації, з якими разом впроваджуватимуть проєкт, мають серйозний професійний досвід у роботі з молоддю, зокрема, й у контексті правозахисних тем, саме з використанням інструментів неформальної освіти, в тому числі, і гейміфікації.

«Здавалось би, гра – це щось несерйозне і легковажне, так? Але, як стверджують фахівці, важлива інформація добре сприймається і засвоюється саме через гру. Тематичні ігри активно використовують у сучасних практиках неформальної освіти. І ми раді, що наша чудова закарпатська молодь, завдяки Вишеградському фонду, матиме нагоду попрацювати з експертами, які чудово знаються на цій справі», – розповіла Людмила Сюзева.

Детальну інформацію організатори оприлюднюють на сторінках проєкту «Ігри з прав людини» та ГО «Щасливі діти» у Фейсбуці.

Проєкт « Ігри з прав людини: Активна молодь у боротьбі за права людини в регіоні V4+» реалізується ГО «Щасливі діти» у партнерстві з Education for Equality and EcologyEdeqec, Be International, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin (PSAR) за підтримки International Visegrad Fund.

 

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду. Місія фонду полягає у просуванні ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

 

Comments are closed.