RADIO7

#добреналаштоване

Мандри презентує нову композицію “Вершники в небесах”

Мандри презентує нову композицію “Вершники в небесах”

Мандри готують новий альбом. Як розповів лідер гурту Фома, попри страшну і трагічну війну, у них чомусь пишеться багато нових пісень. Настільки багато, що можна вже подумати про вихід повноцінного диску. І першою роботою з цього нового матеріалу стає пісня «Вершники в Небесах». Її історія почалася кілька років тому в одному зі столичних клубів.
«Кілька років тому я почув цей текст від українського музиканта і артиста, мого товариша Анатолія Ремізова в одному з київських музичних клубів. Мене вразив цей текст. Я спитав: «Що це за текст? Хто його написав?». І він сказав, що це текст українського поета, який живе в Німеччині, Сергія Кальніні. Я з ним зв’язався і попросив дозволу, щоб зробити свою версію цієї пісні на його текст», — пригадує Фома.
Пісня «Вершники В Небесах» є кавером старовинної американської пісні «Riders In The Sky», особливо відомої у виконанні легендарного американського музиканта Джоні Кеша (Johnny Cash). Мандри зробили свою українську версію композиції і присвятили її українським воїнам.
«Ця пісня присвячується солдатам, які воюють за волю України, солдатам, які повертаються додому та їх побратимам, а також ця пісня присвячується всім «вершникам в небесах»», — наголосив Фома.
Comments are closed.