RADIO7

#добреналаштоване

Майже 9 мільярдів гривень охопили контролем – закарпатські аудитори підсумували роботу за 9 місяців

Майже 9 мільярдів гривень охопили контролем – закарпатські аудитори підсумували роботу за 9 місяців

Порушень законодавства,  які призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області впродовж січня-вересня виявили на більш ніж 128 млн грн. Зокрема, на понад 114,4 млн грн під час 21 ревізій і перевірок та на понад 13,6 млн грн – у ході 4 аудитів.

На понад 292,6 млн грн зафіксували фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/недоотриманих доходів чи непродуктивних/зайвих витрат.

19,1 млн грн відшкодувань забезпечили аудитори Закарпаття за  результатами контрольних заходів. Пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування втрат фінансових ресурсів.

Фахівці закарпатського Управління також попередили втрат на 734,4 млн грн за порушеннями, які виявили під час 113 моніторингів та 3 перевірок закупівель. Завдяки цьому відмінено 8 торгів загалом на 658,8 млн грн та в 23 випадках замовник розірвав договори на 74,4 млн грн. Ще на 1,2 млн грн зменшено ціну за одним договором.

Правоохоронним органам передали матеріали 29 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. До наявних кримінальних проваджень долучено матеріали 10 заходів державного фінансового контролю.

За допущені фінансові порушення 71 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 посадовців – до дисциплінарної та 1 до матеріальної відповідальності.

 

 

Comments are closed.