RADIO7

#добреналаштоване

Із Ужгорода до Дармштадта – всеукраїнський ветеранський велопробіг стартував сьогодні вранці із площі Поштової.

Із Ужгорода до Дармштадта – всеукраїнський ветеранський велопробіг стартував сьогодні вранці із площі Поштової.

Із Ужгорода до Дармштадта – всеукраїнський ветеранський велопробіг стартував сьогодні вранці із площі Поштової.
Із обласного центру Закарпаття вирушили двоє учасників – начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов та ветеран російсько-української війни у 2014-2016 роках Анатолій Вересенко, дорогою до них приєднаються інші. Загалом планують подолати понад 1500 кілометрів. Розпочавши свій шлях із Ужгорода, проїдуть, зокрема, містами Попрад, Нітра та Братислава (Словаччина), Брно та Прага (Чехія), Вайден, Вюрцбург (Німеччина). Велопробіг завершиться 2 червня у німецькому місті-побратимі Ужгорода – Дармштадті.
Із перших днів повномасштабної війни і до сьогодні Дармштадт надає Ужгороду гуманітарну допомогу: продукти, воду, одяг, посуд, засоби гігієни дотепер отримують переселенці, що зареєстровані у місті. Гуманітарні вантажі відправляли й українцям, які проживають у регіонах, що знаходяться під обстрілами ворога, на деокуповані території. Передають допомогу і в дитячі будинки на Закарпатті. Придбали у Дармштадті й генератори у школи та дитсадки Ужгорода, для водоканалу, лікарень, транспортні засоби отримали комунальні підприємства міста. Підтримка німецьких партнерів у час війни є дуже важливою. На знак вдячності із Ужгорода учасники велопробігу повезуть у Дармштадт Прапор України – із підписами, щирими побажаннями та словами подяки від поранених захисників, які лікуються у медзакладах обласного центру.
Прапор від військових передали в.о. міського голови, заступник міського голови Вадим Борець, заступник міського голови Василь Пинзеник, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук, побажали учасникам успіху та витривалості.
На шляху від Ужгорода до Дармштадта заплановано проведення в українських закордонних представництвах зустрічей з представниками місцевої влади та громадськості, з українцями, які знаходяться за кордоном, проведення фотовиставок про українських захисників і захисниць.
Щорічний всеукраїнський ветеранський велопробіг вже традиційно організовує Міністерство у справах ветеранів України на підтримку ветеранів війни, щоб привернути увагу до подвигу захисників України, подякувати тим, хто захищає суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої держави, вшанувати пам’ять загиблих Героїв.
Comments are closed.