RADIO7

#добреналаштоване

ДО ОПЕРАЦІЇ «ЗАХІД-2023» ДОДАТКОВО ЗАЛУЧАТЬ ПОНАД ПІВ ТИСЯЧІ ПРАВООХОРОНЦІВ

ДО ОПЕРАЦІЇ «ЗАХІД-2023» ДОДАТКОВО ЗАЛУЧАТЬ ПОНАД ПІВ ТИСЯЧІ ПРАВООХОРОНЦІВ

🔹 Як вже повідомлялося, на західних кордонах, у межах Закарпатської та Чернівецької областей, триває операція «Захід-2023». До неї залучені прикордонники Мукачівського, Чопського і Чернівецького загонів, а також підрозділи прикордонної авіації – як пілотованої, так і безпілотної.
🔹 Крім того, передбачено проведення спільних заходів зі співробітниками Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії, територіальних підрозділів комплектування та соціальної підтримки, а також представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.
🔹 З метою підвищення ефективності заходів, Міністерством внутрішніх справ України було прийнято рішення про залучення до операції також особового складу закладів вищої освіти МВС.
🔹 Таким чином, правоохоронний контингент у двох вищевказаних регіонах України тимчасово збільшиться на понад пів тисячі осіб. Вони допомагатимуть охороняти правопорядок у прикордонній зоні, в тому числі з метою запобігання спробам незаконного перетину кордону.
🔹 Нагадаємо, що метою спільної операції «Захід-2023» є протидія протиправній діяльності на державному кордоні, запобігання спробам незаконного перетину кордону, посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму та режиму державного кордону, оперативного реагування на зміни в обстановці у прикордонні.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
Comments are closed.