RADIO7

#добреналаштоване

ЧОЛОВІК, ТІЛО ЯКОГО В НЕДІЛЮ ВИЯВИЛИ У ГОРАХ БЕЗ ОЗНАК ЖИТТЯ, ПЛАНУВАВ «КУПИТИ РОЖЕВИЙ МІНІ-КУПЕР»

ЧОЛОВІК, ТІЛО ЯКОГО В НЕДІЛЮ ВИЯВИЛИ У ГОРАХ БЕЗ ОЗНАК ЖИТТЯ, ПЛАНУВАВ «КУПИТИ РОЖЕВИЙ МІНІ-КУПЕР»

Чоловік, тіло якого виявили у неділю 9 червня 2024 року неподалік від кордону прикордонники відділу «Ділове», з листопада 2023 року перебував у розшуку, як особа, зникла безвісти. https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon/posts/pfbid02ekNw13kBgi8GXydztMRSVRgKkGR6fmaVwjDqUJupmK8oqVN7hau1qBoKsS1qpHUXl

Загиблим виявився житель Харківщини. За трагічним збігом обставин у день виявлення його тіла, чоловіку мало б виповнитися 38 років.

У листопаді 2023 року чоловіка зупинили на одному із контрольних постів при в’їзді у прикордоння. Він їхав не один. Разом із ним слідувала жінка, також жителька Харківщини. Зі слів подорожуючих, на Закарпаття вони приїхали з метою купівлі автомобіля марки «Міні-купер» рожевого кольору, яких в Україні всього декілька.

У ході проведення фільтраційних заходів, прикордонники виявили ряд ознак, які вказували на те, що справжньою метою прибуття на Закарпаття харків’янина, була спроба незаконного перетину кордону.

Стосовно чоловіка склали адміністративний протокол і справу скерували до суду. Рішенням суду харків’янина тоді звільнили від відповідальності.

Однак за кілька днів інформація про його зникнення безвісти з’явилася у базі розшуку людей МВС.

Ймовірно чоловік все ж спробував незаконно перетнути кордон, проте не зміг подолати високогір’я, яке у той час було вкрите високим снігом.

Прес – служба Мукачівського прикордонного загону

Comments are closed.