RADIO7

#добреналаштоване

Через коронавірус близько 25 мільйонів людей можуть втратити роботу — Міжнародна організація праці

Через коронавірус близько 25 мільйонів людей можуть втратити роботу — Міжнародна організація праці

Унаслідок пандемії коронавірусу близько 25 мільйонів людей можуть втратити роботу, якщо уряди не вживатимуть масштабних оперативних заходів.

Про це заявила Міжнародна організація праці.

«Економічна та трудова криза, спровокована пандемією Covid-19, може збільшити кількість безробітних у світі на 25 мільйонів. Проте якщо ми побачимо скоординовану відповідь міжнародної спільноти, як це було в умовах глобальної фінансової кризи 2008-2009 років, то влив нинішньої кризи на безробіття може бути значно меншим», — вважають в організації.

Там закликали до термінових, масштабних та скоординованих заходів для захисту працівників, підтримки робочих місць та доходів, а також стимулювання економіки.

Раніше повідомлялося, що для боротьби з наслідками пандемії Єврокомісія планує спрямувати 38 мільярдів євро на підтримку постраждалих від пандемії підприємств.

Leave a Reply