Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що антисемітизм у світі досяг найгіршого рівня з Другої світової війни. Про це він заявив на щорічній вечері в раді єврейських інститутів Франції, передає РБК-Україна з посиланням на “Радіо Свобода”.
Повідомляється, що Макрон заявив про посилення глобального антисемітизму. На його думку, в останні тижні ситуація ще більше погіршилася.
“Схоже, що наша країна, а також вся Європа і більшість західних демократій стикаються з відродженням антисемітизму, небаченого з часів Другої світової війни”, – зазначив він.
Нагадаємо, цього тижня у Франції пройшли акції протесту проти антисемітизму. Тисячі людей вийшли на вулиці після повідомлень про наругу над могилами на єврейському кладовищі в Ельзасі. Найбільша акція пройшла в Парижі, в ній взяли екс-президенти Франції Франсуа Олланд і Ніколя Саркозі.
Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/makron-antisemitizm-dostig-hudshego-urovnya-1550735356.html
Leave a Reply