RADIO7

#добреналаштоване

Поразка України, проблеми Руху, невдача Карпат. Головні новини за 6 вересня

Україна провалила матч з Іспанією

Все пішло шкереберть вже на самому початку гри – Кривцов збив Фаті, а Рамос реалізував пенальті. Ще в першому таймі Серхіо оформив дубль, перестрибнувши багатостраждального Кривцова, а перед перервою Фаті зняв питання про переможця класним обвідним ударом. Перерва не допомогла українцям повернутись в гру – Іспанія домінувала та впевнено довела матч до логічного завершення, забивши ще один м’яч. Крапку поставив Ферран Торрес.

Швейцарія дала бій Німеччині

В паралельному матчі четвертої групи дивізіону А Бундестім забила в першому таймі зусиллями Гюндогана, але після перерви господарі змогли відповісти своїм голом – відзначився Відмер. Зрештою, поєдинок так і завершився – нічия 1:1. Такий результат дозволив Україні розташуватись на другому місці, Німеччина третя з двома очками, Швейцарія замикає квартет.

Про інші матчі

В дивізіоні В Вельс вирвав перемогу у Болгарії, забивши єдиний гол на 90+4-й хвилині. Валлійці лідирують з шістьма очками. В цій же групі Фінляндія перемогла на виїзді Ірландію 0:1. В третій групі Росія ведучи 3:0 ледь не втратила перемогу над Угорщиною, але зрештою виграла 3:2. А Туреччина та Сербія зіграли в суху нічию. В дивізіоні С Словенія здолала Молдову (0:1), а Греція була сильнішою за Косово (1:2). Нарешті в дивізіоні D Мальта та Латвія розійшлись миром (1:1), а Фарери мінімально обіграли Андорру.

Рух може пропустити найближчі матчі

В львівському клубі стався спалах захворювань на коронавірус. За даними ЗМІ, позитивний тест на COVID-19 здали п’ятеро гравців та масажист. Наразі офіційної інформації – чи відбудеться матч за участю “Руху” в другому турі – немає. Нагадаємо, що в першому турі через коронавірус не грав ФК “Львів”.

Карпати програють і в другій лізі

В третьому за рангом дивізіоні відбулись матчі першого туру. Львівські “Карпати” були розбиті на своєму полі хмельницьким “Поділля” з рахунком 0:3. Натомість “Карпати” з Галича зіграли внічию з “Чайкою”. Лідерство в групі А захопив “Діназ”, який переміг “Буковину” 5:1. В групі В відзначаємо нічию “Таврії” з маріупольським “Ярудом”.