RADIO7

#добреналаштоване

Поразка Шахтаря, відрив Динамо, гол Маліновського. Головні новини за 28 лютого

Шахтар програє Зорі

Центральний матч 16-го туру подарував яскраву і безкомпромісну гру. Гірники звісно ж володіли ініціативою, але луганці відповідали не менше гостро. Не раз команди рятували їх голкіпери. На 81-й хвилині “Зоря” залишилась в меншості після вилучення Жуніора, але підопічні Скрипника вистояли під натиском фаворита, а на 90+5-й хвилині провели результативну контратаку, яку завершив Іванісеня. 0:1 – на користь “Зорі”, її відставання від “Шахтаря” скоротилось до чотирьох очок, до того ж луганці мають одну гру в запасі.

Динамо збільшує відрив

Кияни виходили на гру проти “Львова”, вже знаючи про результат матчу за участю “Шахтаря”. Біло-синім серйозно допоміг швидкий гол – вже на першій хвилині Бєсєдін добив м’яч у сітку після невдалої гри голкіпера. Циганков подвоїв перевагу ще в першому таймі, а одразу після перерви Кендзьора зробив рахунок 0:3. Нич один м’яч відіграв, але останнє слово було за “Динамо” – дебютний гол в першій команді записав до свого рахунку Леднєв. 1:4 – команда Луческу збільшила відрив від “Шахтаря” вже до чотирьох очок.

Калитвинцев дебютує з поразки

“Олімпік” приїхав в гості до “Минаю” з новим головним тренером – Юрієм Калитвинцевим. Головні події матчу розгорнулись ще в першому таймі – Нурієв відкрив рахунок ударом з пенальті, донеччани майже одразу зрівняли після класного удару головою від Нгенга, але перед перервою знову одинадцятиметровий у ворота “Олімпіка”, який реалізував той-таки Нурієв. Перемога з рахунком 2:1 дозволила “Минаю” залишити останнє місце в турнірній таблиці.

Маліновський відзначився голом

Руслан вийшов у старті “Аталанти” на гру проти “Сампдорії” і відкрив рахунок у першому таймі, класно пробивши у дев’ятку з середньої відстані. “Аталанта” в підсумку перемогла 2:0 і наздогнала за очками “Ювентус”. “Інтер” тим часом розгромив “Дженоа” 3:0 і зберіг комфортний відрив від “Мілану”, що налічує чотири очки. Россонері здолали “Рому” на виїзді з рахунком 1:2 і тим самим викинули команду Фонсеки з лідируючої четвірки.

Переслідувачі Сіті втрачають очки

“Лестер” поступився “Арсеналу” 1:3, незважаючи на забитий гол вже на шостій хвилині. Лиси відстали від МЮ на один бал, адже команда Сульшера зіграла в суху нічию з “Челсі”. Нарешті перервав невдалу серію “Ліверпуль” – команда Клоппа обіграла “Шеффілд” 2:0, червоні лише шості. “Тоттенгем” легко розгромив “Берніл” з рахунком 4:0, справжнє шоу влаштував Гарет Бейл, який оформив дубль та віддав результативну передачу.

Суперник Динамо програє лідеру

“Вільярреал”, з яким кияни гратимуть в 1/16 фіналу Ліги Європи, приймав “Атлетіко”. В середині першого тайму Альфонсо Педраза зрізав м’яч у власні ворота, а після перерви Жоау Фелікс закріпив перевагу матрацників – 2:0 в підсумку. За підсумками 25-го туру Жовта Субмарина опустилась на сьоме місце, пропустивши вперед “Бетіс”.