RADIO7

#добреналаштоване

Нічия Динамо з Брюгге, Шахтар переграв Маккабі. Головні новини за 18 лютого

Динамо не змогло переграти Брюгге

У першому матчі 1/16 плей-офф Ліги Європи київське “Динамо” зіграло внічию з “Брюгге”. У Києві було холодно, йшов сніг, і це впливало на якість гри. Матч пройшов практично без моментів, але команди все ж обмінялися голами. Всі вони були забиті в другому таймі. Спочатку Віталій Буяльський вразив ворота Міньоле красивим ударом, а через п’ять хвилин “Динамо” пропустило після кутового. Бущан помилився на виході, Бесєдін не дограв з Мехеле і центрбек “Брюгге” відправив м’яч у ворота – 1:1.

Шахтар забив два голи Маккабі Тель-Авів

“Шахтар”, на відміну від “Динамо”, зміг виграти в першій грі плей-офф. Команда Луїша Каштру переграла на виїзді “Маккабі” Тель-Авів. “Гірники” забили по голу в кожному з таймів. Спочатку Марлос, Матвієнко та Алан Патрік розіграли красиву комбінацію, яка закінчилася голом бразильця, а в самому кінці гри Фернандо і Тете організували контратаку – 2:0.

Тоттенхем і Юнайтед забили по чотири голи, провал Наполі

АПЛ – єдиний чемпіонат, представлений в 1/16 Ліги Європи чотирма клубами, і ніхто з них вчора не програв. “Арсенал” і “Лестер” зіграли внічию з “Бенфікою” і “Славією”, а “Манчестер Юнайтед” і “Тоттенхем” забили “Реал Сосьєдаду” і “Вольфсберґу” по чотири м’ячі (4:0 і 4:1). Несподіванка дня – поразка “Наполі” іспанській “Гранаді” (2:0). Паулу Фонсека на чолі “Роми” з таким же рахунком обіграв свій колишній клуб “Брагу”. З іншими результатами дня ви можете ознайомитися в розділі Ліги Європи ►►.

Ковалець залишив Чорноморець

Сергій Ковалець залишив посаду головного тренера одеського “Чорноморця”. Контракт був розірваний за згодою сторін, інформує офіційний сайт клубу. Ковалець очолював “Чорноморець” з травня 2020 року. Під його керівництвом одеський клуб зіграв 27 матчів: 13 перемог, 9 нічиїх і 5 поразок. На пост нового головного тренера “моряків” буде призначений Олексій Антонов. Причиною відставки Ковальця могла стати заборгованість зарплати.

УАФ затвердила календар матчів 1/4 фіналу Кубка України

Українська асоціація футболу затвердила третє березня як дату проведення чвертьфіналів Кубка України. Повний розклад стадії: “Динамо” – “Колос” (17:00), “Дніпро-1” – “Олександрія” (19:00), “Агробізнес” – “Шахтар” (19:00, матч відбудеться в Києві, на стадіоні “Динамо” ім. В. В. Лобановського), “Верес” – “Зоря” (час матчу буде визначений пізніше).