Як маріупольські студенти знайомились із Закарпаттям (аудіо) 28.03.2018

Гості ефіру – учасники програми внутрішнього обміну студентів Ксенія Герман та Руслан Буряк.

 

У випуску – про громадську ініціативу GoEast та про враження учасників від Закарпаття.

 

Довідка. Громадська ініціатива GoEast здійснюється в рамках програми GOxChange. GOxChange – це програма обміну студентів між різними регіонами України. Протягом 10 днів учасники навчаються, зустрічаються з видатними культурними та громадськими діячами міста, досліджують приймаюче місто та створюють власні фото-, відео- та текстові медійні проекти про нього. 

У першій програмі обміну беруть участь Ужгород і Маріуполь. З 19 по 27 лютого Маріуполь приймав 19 учасників з Закарпаття. Студенти Маріуполя знайомились із Закарпаттям впродовж 19 -28 березня. Для всіх учасників програма є безкоштовною. Громадська ініціатива GoEast   здійснює GOxChange разом із Маріупольським державним університетом та Ужгородським національним університетом за  підтримки European Endowment for Democracy та Міністерства молоді та спорту України.

 

Студенти провели на Закарпатті десять днів і за цей час встигли ознайомитись з місцевими традиціями, культурою та сучасним молодіжним життям краю. Останнє, до речі, відзначили, як активне. Здивували гостів велика кількість замків та фестивалів. Встигли також вивчити кілька слів діалекту. Відзначили смачну закарпатську кухню та тотальну любов закарпатців до кави. А ще пообіцяли приїхати в гості влітку. Саме так і руйнуються стереотипи. Розмову слухайте у подкасті:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *