РАДІО 7

#добреналаштоване

В УКРАЇНІ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ ЗАПРАЦЮВАЛИ ЩЕ ПОНАД ШІСТДЕСЯТ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ НА КОРДОНІ З ЄС ТА МОЛДОВОЮ

В УКРАЇНІ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ ЗАПРАЦЮВАЛИ ЩЕ ПОНАД ШІСТДЕСЯТ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ НА КОРДОНІ З ЄС ТА МОЛДОВОЮ

КПП на ділянках держкордону з Білоруссю та РФ залишаються закритими.

У ніч на п’ятницю, 29 травня, в Україні після карантину, впровадженого у боротьбі з пандемією COVID-19, відновили роботу 66 пунктів пропуску.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

“Поінформували про відновлення роботи пунктів пропуску з українського боку суміжні країни, зокрема країни ЄС та Республіку Молдова”, – розповіли прикордонники.

Зокрема, повноцінний рух відновлено на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словацькою Республікою, Румунією та Молдовою.

Зазначається, що КПП на ділянках держкордону з Білоруссю та РФ поки що залишатимуться закритими. Із переліком 56 пунктів пропуску, які очікують відкриття, можна ознайомитися за посиланням.

“У нас двосторонні відносини з нашими партнерами і ми дивимося, які там правила і крок за кроком відкриваємо пункти пропуску. Але зараз їхати в Румунію або Польщу може тільки той, хто має паспорт цієї країни або посвідку на проживання. Ми очікуємо, що цей режим зміниться десь від середини липня і ми зможемо відновитися в повному обсязі”, – коментував раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Джерело:https://tsn.ua/coronavirus/v-ukrayini-pislya-karantinu-zapracyuvali-sche-ponad-shistdesyat-punktiv-propusku-na-kordoni-z-yes-ta-moldovoyu-1555992.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply