В Італії запровадили надзвичайний стан у постраждалих від негоди регіонах

Через негоду в Італії запровадили надзвичайний стан у регіонах країни, які найбільше постраждали.

Про це йдеться у розпорядженні італійського уряду.

«Рада міністрів Італії запровадила надзвичайний стан у регіонах країни, що постраждали від сильних дощів та повеней», – йдеться у повідомленні уряду.

Режим надзвичайного стану запровадили в  Калабрії, Емілії-Романьї, Фріулі-Венеції-Джулії, Лаціо, Лігурії, Ломбардії, Сардинії Сицилії, Тоскані, Венето та Трентіно – Альто-Адідже.

Як зазначають італійські ЗМІ, негода не полишає місто Портофіно. “Через  вчорашні дощі сьогодні вирвалась на поверхню підземна річка Фондако через просідання тротуару у декілька квадратних метрів», – йдеться у повідомленні.

Повені знищили в декількох місцях дороги, що з’єднують Портофіно з іншими містами. Наразі до міста можна дістатися лише з моря.

Як повідомлялось, координаційний центр Єврокомісії з реагування на надзвичайні ситуації цілодобово перебуває в контакті з владними структурами Італії для боротьби з важкими наслідками руйнівної повені, що вразила різні регіони країни.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2576568-v-italii-zaprovadili-nadzvicajnij-stan-u-postrazdalih-vid-negodi-regionah.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *