В Азовському морі російські служби затримали українських рибалок

Прикордонні служби затримали двох українців в Азовському морі, які “незаконно” ловили рибу поблизу селища Весело-Вознесенька в Росії.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба операції Об’єднаних сил.

Повідомляється, що чоловіки вийшли в море з селища Холодне, яке розташоване на тимчасово окупованій території. Російські прикордонники затримали їх в районі Таганрозької затоки. Оскільки дозволу на риболовлю у них не було, проти громадян України розпочали кримінальне впровадження.

Водночас українські прикордонники застерігають рибалок від необдуманих виходів у Азовське море, через підвищений рівень небезпеки. Це потрібно робити лише у відповідних пунктах та не далеко від берега.

Як повідомляв “Український інтерес”, раніше українських рибалок затримали на озері Сиваш, яке розташоване між Херсонською областю та окупованим Кримом. Українців “взяли” під час швартування до берега анексованого півострова на моторному човні.

У ФСБ Росії стверджують, що українці вирішили навмисно причалити до берега Криму “для налагодження дружніх стосунків та обміну досвідом з кримськими рибалками”. Їх затримали на 48 годин, щоб встановити їхні особи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *