У Мукачеві пройде благодійний арт-ярмарок “Дитинства мить”

Вже зовсім скоро, у Міжнародний день захисту дітей, у Мукачівському історичному музеї пройде II-ий Благодійний Арт-ярмарок “Дитинства мить”, спрямований на допомогу дітям-сиротам і дітям з обмеженими можливостями.

У ярмарку беруть участь художники, фотографи нашого краю і України, які від щирого серця презентували для благодійного проекту власні роботи, щоб допомогти дітям.

На кошти, вилучені з продажу творчих робіт буде придбаний комп’ютер для Центру активної реабілітації “Фенікс”.

Збір творчих робіт триває, повідомляють у Мукачівській міській раді.

АРТ-ярмарок

У Мукачеві триває збір творчих робіт для благодійного АРТ-ярмаркуВже зовсім скоро, у Міжнародний день захисту дітей, у Мукачівському історичному музеї пройдеII-ий Благодійний Арт-ярмарок "Дитинства мить", спрямований на допомогу дітям-сиротам і дітям з обмеженими можливостями. У ярмарці беруть участь художники, фотографи нашого краю і України, які від щирого серця презентували для благодійного проекту власні роботи, щоб допомогти дітям.На кошти, вилучені з продажу творчих робіт буде придбаний комп'ютер для Центру активної реабілітації "Фенікс". Щиро запрошуємо всіх на відкриття ярмарку, який відбудеться 1 червня о 15.00 у замку "Паланок" на території середнього двору. Збір творчих робіт триває.Відеокоментар: Анатолій Готько, організатор АРТ-ярмарку

Publiée par Мукачівська міська рада sur lundi 14 mai 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *